KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15018612
nr 1501 8612
Boris Ottenberg
(1891-1946), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Signerade. Olja på pannå, 15x20-24x35 cm, oramad
Boris Ottenberg, svensk målare född 1891, död 1946.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 7 november 2022
kl 19:28:18
3/11 10:41:39